چه راه های برای افزایش ترافیک سایت داریم ؟

1. بروز رسانی و تغییر مقالات:

ابتدا مقالات قدیمی را پیدا و سپس اقدام به بروز رسانی آن و اضافه کردن قسمت های جدید به آن کنید.گوگل فکر می کند که شما مطالب به روز را به سایت اضافه کردید و مقاله شما را به کاربران زیادی نشان می دهد و باعث افزایش ترافیک سایت می شود


2. اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

از بهترین این شبکه های اجتماعی توییتر می باشد.لینک دادن از توییتر به سایت می تواند افزایش روزی هزار بازدید به سایت را به همراه داشته باشد.


3. بهینه سازی محتوا با استفاده از keyword

باید با ابزار خارجی lsigraph کلمات پنهان(lsi keyword)را پیدا کنیم و از این کلمات در محتوای خو استفاده کنیم،استفاده ی این کلمات در محتوا می تواند ترافیک سایت را بالا ببریم.


جهت بازدید از مقاله افزایش ترافیک سایت با تبلیغات ویدیو کلیک کنید 


4. تبدیل محتوا

شما در این مرحله باید بگردید و یکی از پست های سایتتان را که بازدید بیشتری دارد،پیدا کنید و سپس محتوای آن را به یک قالب دیگر(عکس،ویدیو،پادکست و…)تبدیل کنید.در مرحله بعد قالب جدید را در یوتیوب،تماشا،اپارات و…اشتراک گذاری کنید و مشاهده می کنید که ترافیک سایتتان به طرز چشمگیری افزایش پیدا می‌کند.


5. استفاده از پادکست

از آنجا که محتواهای مقاله ای برای مردم وقت گیر و حوصله سربر است، استفاده از پادکست می تواند متنوع باشد.از مرحله ابتدایی پادکست های زیبا آماده کنید و یا پادکست مهمان در سایت خود قرار دهید.امارها نشان داده که استفاده از تنوع و پادکست ترافیک سایت را افزایش می دهد.


6. تبلیغ سایت در وبلاگ های دیگر

برای این کار می توانید سایت های مرتبط با سایت خودتان را پیدا کنید و با دادن یک ایمیل از آنها بخواهید که در عوض دریافت بک‌لینک،محتوای مناسبی برایشان آماده می کنید.

دریافت بک‌لینک از سایت های معتبر و پر بازدید موجب هدایت بازدیدکنندگان آنها به سایت ما می شود.


7. استفاده از افراد مشهور در سایت

افراد مشهور در حوزه کاری خودتان را بررسی و در متن محتوا از این افراد نام ببرید.این کار باعث میشود که علاقه مندان این افراد مشهور از سایت بازدید کنند.


سایر موارد

8. ویدیو های موجود در سایتتان را در لینکدین انتشار دهید.این کار باعث تعامل با کاربران شده و ورودی های بسیاری را دریافت خواهید کرد.


9. استفاده از عبارات مجذوب کننده

عبارات تخفیف،مقرون به صرفه،شما برنده شدید،مسابقه عبارات مجذوب کننده هستند و باعث می شوند که مخاطب بسیاری را جذب کنید.


10. از عبارات تحریک کننده در محتوا استفاده کنید.


11. بانس ریت خود را کاهش دهید.


برای کاهش بانس ریت می توانید کارهای زیر را انجام دهید:

• سرعت لود صفحه و سایت را افزایش دهید.

•محتوای یونیک تولید کنید.

•لینک سازی داخلی را بهبود ببخشید.

•طراحی سایت را به روز کنید.

•نحوه ورود کاربر را بسیار ساده طراحی کنید.


12.تبلیغات پولی

برای اینگونه تبلیغات اول باید سایت مورد نظر با تعامل و بازدید بالا را پیدا کنید،سپس به آنها پیشنهاد گذاشتن تبلیغات سایتتان را بدهید و در مقابل هزینه ای را پرداخت کنید.


13. ترافیک اینستاگرام

برای پیج اینستاگرام تان پست های مفید و مرتبط با حوزه کارتان ایجاد نمایید و تبلیغ سایتتان را انجام دهید .توجه داشته باشید که از هشتگ های مناسب در کپشن استفاده کنید.


14. تولید وبینار

این پلتفرم قدرتمند ،علاوه بر افزایش ترافیک سایت،درامد سریع را موجب می شود.با استفاده از فرمول های وبینار می توانید هزاران خریدار را جذب سایت تان کنید.